Dowiedź się więcej - czytaj nasze artykuły

Żyj zdrowo i naturalnie

Dotykają Cię częste infekcje? Wzmocnij odporność

Biegunki, zaparcia, dysbakterioza? Rozwiąż swój problem

Jak zrobić jogurt w domu w kilka minut?

Kup teraz startery z probiotycznymi bakteriami

Banner sprzedażowy landing page - środek

Banner sprzedażowy landing page - dół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz zrobić domowy jogurt migdałowy? 

Zapraszamy do lektury przepisu na wegański jogurt z migdałów - kliknij tutaj 
jogurt wegański migdałowy

Dowiedź się więcej - czytaj nasze artykuły

Żyj zdrowo i naturalnie

Dotykają Cię częste infekcje? Wzmocnij odporność

Biegunki, zaparcia, dysbakterioza? Rozwiąż swój problem

Jak zrobić jogurt w domu w kilka minut?

Kup teraz startery z probiotycznymi bakteriami

Banner sprzedażowy landing page - środek

Banner sprzedażowy landing page - dół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Ile kosztuje zrobienie takiego domowego jogurtu?

Koszty nie są wielkie. Do zrobienia 2 litrów jogurtu potrzebujemy: 2 litry mleka i 1 saszetkę bakterii. Koszt mleka to ok. 4 zł. Jeśli kupiliśmy produkt w opkowaniu z 10 saszetkami, to koszt jednej saszetki wyniósł dla nas 7,2 zł. Łączny koszt: to 4 + 7,2 = 11,2 zł, co daje koszt 5,6 zł za litr jogurtu. Dla porównania jogurt kupiony w sklepie to zwykle koszt ok. 3 zł za tzw. "duże" opakowanie 370 g.

Koszt jednej saszetki to 9 zł. Przy zamówieniu większych opakowań, koszt pojedynczej saszetki zmniejsza się.

5 saszetek -  39 zł. (oszczędzasz 6 zł)

10 saszetek - 72 zł. (oszczędzasz 18 zł)

20 saszetek -  109 zł (oszczędzasz 71 zł)

30 saszetek - 149 zł. (oszczędzasz 121 zł)