Jak przyspieszyć wysyłkę?

Przy wyborze sposobu płatności „za pobraniem” rozpoczynamy realizację zamówienia od razu po jego otrzymaniu, wtedy nie oczekujemy na przelew, co w naturalny sposób może przyśpieszyć termin realizacji. Niemniej prosimy, by i w tym przypadku brać pod uwagę, że wysyłka może być wysyłana w ciągu 48 godzin.

W przypadku wyboru opcji „przelew na konto”, zamówienie jest realizowane od momentu odnotowania pieniędzy na koncie. Przelew dochodzi na nasze konto zwykle w ciągu 1-2 dni.

Jeśli zależy nam na natychmiastowym rozpoczęciu realizacji zamówienia płatnego przelewem, warto:

a) Skorzystać z szybkich, bezpośrednich płatności. Na sklep.jogurt-domowy.pl korzystamy z systemów Przelewy24 oraz PayPal. Dzięki tym metodom płatności pieniądze docierają do nas w ciągu kilku minut.

b) Dokonać jak najszybciej po zamówieniu przelewu z konta w mBanku (pieniądze dochodzą do nas też od razu). Warto wtedy napisać nam maila z informacją i prośbą o jak najszybszą wysyłkę.

c) W wypadku przelewu z innego banku niż mBank przysłać na adres sklep[małpa]jogurt-domowy.pl dowód potwierdzenia wpłaty ze swojego banku (dowód generowany jest z systemu bankowego, najczęściej jest to po prostu dokument PDF).

d) Ewentualnie po wykonaniu przelewu i przysłaniu potwierdzenia można skontaktować się nami telefonicznie w celu przyśpieszenia wysyłki. Jeżeli jest to możliwe, zawsze staramy się spełnić prośby Klientów w celu przyśpieszenia wysyłki.

Pobierz darmowego e-booka
„Robię domowy jogurt”Wystąpił jakiś błąd, spróbuj ponownie.Dziękujemy. Teraz koniecznie POTWIERDŹ adres mail, klikają w link w wiadomości, którą wysłaliśmy na Twojego maila.

Poznaj szczegółowe przepisy (w tym na jogurty mleczne i roślinne), korzyści, zalety domowo przygotowywanego jogurtu. W naszym e-booku znajdziesz odpowiedzi na wiele najczęściej zadawanych pytań. Podaj: